Наша компанія надає послуги по прокату автомобілів в м.Тернопіль . Ми пропонуємо широкий асортимент транспортних  засобів  від эконом-класу до VIP.  Парк автомобілів  в м. Тернопіль дозволяє задовільнити бажання будь-якого  клієнта.

   Прокат автомобіля може бути затребуваним, наприклад, відпочиваючими, прибувшими на поїзді або самольоті чи жителями м. Тернопіль, які  по певним причинам не мають власного транспортного засобу  чи тимчасово не можуть ним керувати  (наприклад, автомобіль знаходиться в ремонті), ми представляєм автомобілі  для урочистих подій и бизнес зустрічей.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!!! 

Переваги прокату  транспортних засобів  в нашій компанії:

  • Низька вартість прокату автомобілів
  • Всі транспортні засоби від 2015 року виготовлення
  • Гнучка система знижок для постійних клієнтів
  • Доставка автомобілів по Тернополі здійснюється безкоштовно.

Ми надаєм для оренди транспортні засоби наступних видів:

 

Як взяти автомобіль на прокат?

Для того, щоб  взяти транспортний засіб в прокат. Вам потрібно позвонити по одному з наших телефонів  +38(098) 0-055-044, чи відправити повідомлення на  електрону пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ,  вибрати необхідний  автомобіль в каталозі і натиснути біля нього кнопку  "Забронювати". 

 

Яка вартість послуги оренди автомобіля?

Ціна на послуги по прокату автомобілів визначається,  класом і комплектацією автомобіля, а також терміном оренди. Щоб ознайомитись з цінами, Вам необхідно вибрати "ПАРК АВТО" або зателефонувати до нас.